Słowo wstępu

Odbywają się w atmosferze zaufania pozbawionej oceny. Zawsze są indywidualne. Odbywać się mogą stacjonarnie lub on-line. Nigdy nie mają stereotypowego przebiegu i powstają z bieżącego odczytu Klienta i jego potrzeb. Odległość, strefa czasowa nie mają w tej pracy żadnego znaczenia. Możliwe są sesje również w języku niemieckim.

Ilość osób chętnych do pracy indywidualnej przekracza wielokrotnie ilość dostępnych u mnie w miesiącu sesji. Z tego powodu czas oczekiwania na sesję  wynosi ok 2 miesięcy.

By poznać szczegóły i ustalić swój termin proszę kontaktować się telefonicznie: +48 692 383 065.

Kryzys – koniec czy początek?

To zależy od Ciebie. Z każdego doświadczenia możemy stworzyć osobistą porażkę lub triumf.

W życiu każdego z nas zdarzają się doświadczenia, które zdają się nas przerastać. Sprawiają, że całe nasze dotychczasowe sposoby funkcjonowania przestają być wystarczające, wszystko wymyka się spod kontroli, mamy wrażenie, że nasz dotychczasowy świat legł w gruzach. Przestajemy ogarniać rzeczywistość według starych wzorców postrzegania, bo w obliczu wydarzeń nasza dawne „sposoby na życie” przestają wystarczać. Znasz to uczucie, więc wiesz o czym mówię. U każdego jego przyczyna może być inna, np.  choroba, utrata miłości, śmierć kogoś ważnego, problemy finansowe. Czasem są to przeżycia tragiczne i olbrzymie, a czasem skumulowane drobiazgi, taki drobny piasek, który ma ciężar góry i ostrość brzytwy.

Nazywam ten etap „gaszeniem pożaru”. W tym momencie potrzeba wyrównać deficyt, pomóc wyjść z problemu, wyzdrowieć, odnaleźć równowagę, wyjść na zero, a przede wszystkich uświadomić sobie i zneutralizować to, co jest głęboko ukrytą przyczyną danego wyzwania.

To sesje SOS, adresowane do osób które chcą wyjść z wyzwania życiowego, z problemu np. zdrowotnego, relacyjnego, finansowego itp.

By poznać szczegóły i ustalić swój termin proszę kontaktować się telefonicznie: +48 692 383 065.

Strefa nieograniczonych możliwości

Ta strefa otwiera się dla osób, które są ciekawe siebie, a właściwie najlepszej wersji siebie. Ten typ sesji jest adresowany do osób, które pragną budować swoją siłę i żyć pełnią życia.

By poznać szczegóły i ustalić swój termin proszę kontaktować się telefonicznie: +48 692 383 065.

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj najnowsze informacje o nowych sesjach czy warsztatach! Zawsze coś ciekawego!

    Brak produktów w koszyku.