Coaching świadomości

Towarzyszę ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania i osobistej transformacji. Kształciłam się  u najlepszych specjalistów medycyny niekonwencjonalnej na świecie.

Moja praca nie ma nic wspólnego z medycyna klasyczną i nie zastępuje działań medycznych. Bardzo często jednak stanowi ich dopełnienie.

Jestem coachem świadomości i profesjonalistką w dziedzinie medycyny holistycznej.

Mój styl i metodę pracy stworzyłam na bazie długoletnich doświadczeń i osobistej praktyki. Wszystko , czym teraz się zajmują, sprawdziłam w swoich osobistych doświadczeniach, w swoim życiu. Dzięki temu jestem  autentyczna gdy twierdzę, że niemożliwe jest tylko to, co za takie uznamy.

Pomagam odnaleźć w sobie siłę, akceptację oraz poczucie własnej wartości. W mojej pracy łączę to, co znane z tym, co nieznane, świadome z nieświadomym, logiczne i intuicyjne, duchowe z  odkryciami naukowymi.

Zapraszam Klienta w jego wewnętrzną podróż, którą poznałam dla siebie. Wiem, że ludzki umysł, serce i świadomość, mogą dokonywać niezwykłych zmian na poziomach fizjologicznym, biochemicznym, emocjonalnym, mentalnym, społecznym i innych. Twierdzę, że cuda są cudami tylko za pierwszym razem…

"Z punktu widzenia aerodynamiki trzmiel nie ma prawa latać, ale o tym nie wie, więc lata."

Mary Kay Ash, założycielka Mary Kay Cosmetics

W czym mogę Ci pomóc?

Intensywność leczenia

Pragniesz leczenie klasyczną medycyną zintensyfikować, pogłębić swój proces zdrowienia o działanie przyczynowe często leżące w obszarze nieuświadomionym.

Alternatywne leczenie

Medycyna konwencjonalna zawiodła lub zrezygnowała z pomocy w Twoim wypadku bądź czujesz niedosyt w tym co ma do zaoferowania medycyna szkolna lub inne terapie.

Równowaga życiowa

Potrzebujesz odnaleźć równowagę w życiu i wyjść z problemów zdrowotnych, relacyjnych, finansowych bądź w samorealizacji.

Nieograniczony potencjał

Jesteś gotowy(-a) i otwarty(-a) wejść w strefę swoich nieograniczonych potencjałów i żyć pełnią życia.

Oferta dostępnych sesji

Kryzys – koniec czy początek?

To zależy od Ciebie. Z każdego doświadczenia możemy stworzyć osobistą porażkę lub osobisty triumf. W życiu każdego z nas zdarzają się doświadczenia, które zdają się nas przerastać.

Strefa nieograniczonych możliwości

Ta strefa otwiera się dla osób, które są ciekawe siebie, a właściwie najlepszej wersji siebie. Ten typ sesji jest adresowany do osób, które pragną budować swoją siłę i żyć pełnią życia.

Najnowsze publikacje

Placebo, nocebo – wykorzystaj je dla swoich celów

Placebo i nocebo to fenomeny działania ludzkiego umysłu, w których pomimo zastosowania substancji obojętnej, konsekwencje jej podania – biochemiczne, fizjologiczne,…

Cykl filmów: Strefa nieograniczonych możliwości

Oto otwieram strefę nieograniczonych możliwości i zapraszam Cię do niej. Jeśli czujesz, że Twoja stara tożsamość Cię ogranicza i przeczuwasz…

Na czym polega medycyna alternatywna/niekonwencjonalna?

Klasyczne pojmowanie leczenia praktykowane przez zachodnie służby zdrowia każe nam patrzeć na organizm wybiórczo.

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj najnowsze informacje o nowych sesjach czy warsztatach! Zawsze coś ciekawego!

    Brak produktów w koszyku.