Coaching świadomości

Towarzyszę ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania i osobistej transformacji. Kształciłam się  u najlepszych specjalistów medycyny niekonwencjonalnej na świecie.

Moja praca nie ma nic wspólnego z medycyna klasyczną i nie zastępuje działań medycznych. Bardzo często jednak stanowi ich dopełnienie.

Jestem coachem świadomości i profesjonalistką w dziedzinie medycyny holistycznej.

Mój styl i metodę pracy stworzyłam na bazie długoletnich doświadczeń i osobistej praktyki. Wszystko , czym teraz się zajmują, sprawdziłam w swoich osobistych doświadczeniach, w swoim życiu. Dzięki temu jestem  autentyczna gdy twierdzę, że niemożliwe jest tylko to, co za takie uznamy.

Pomagam odnaleźć w sobie siłę, akceptację oraz poczucie własnej wartości. W mojej pracy łączę to, co znane z tym, co nieznane, świadome z nieświadomym, logiczne i intuicyjne, duchowe z  odkryciami naukowymi.

Zapraszam Klienta w jego wewnętrzną podróż, którą poznałam dla siebie. Wiem, że ludzki umysł, serce i świadomość, mogą dokonywać niezwykłych zmian na poziomach fizjologicznym, biochemicznym, emocjonalnym, mentalnym, społecznym i innych. Twierdzę, że cuda są cudami tylko za pierwszym razem…

"Z punktu widzenia aerodynamiki trzmiel nie ma prawa latać, ale o tym nie wie, więc lata."

Mary Kay Ash, założycielka Mary Kay Cosmetics

W czym mogę Ci pomóc?

Intensywność leczenia

Pragniesz leczenie klasyczną medycyną zintensyfikować, pogłębić swój proces zdrowienia o działanie przyczynowe często leżące w obszarze nieuświadomionym.

Alternatywne leczenie

Medycyna konwencjonalna zawiodła lub zrezygnowała z pomocy w Twoim wypadku bądź czujesz niedosyt w tym co ma do zaoferowania medycyna szkolna lub inne terapie.

Równowaga życiowa

Potrzebujesz odnaleźć równowagę w życiu i wyjść z problemów zdrowotnych, relacyjnych, finansowych bądź w samorealizacji.

Nieograniczony potencjał

Jesteś gotowy(-a) i otwarty(-a) wejść w strefę swoich nieograniczonych potencjałów i żyć pełnią życia.

Oferta dostępnych sesji

Kryzys – koniec czy początek?

To zależy od Ciebie. Z każdego doświadczenia możemy stworzyć osobistą porażkę lub osobisty triumf. W życiu każdego z nas zdarzają się doświadczenia, które zdają się nas przerastać.

Strefa nieograniczonych możliwości

Ta strefa otwiera się dla osób, które są ciekawe siebie, a właściwie najlepszej wersji siebie. Ten typ sesji jest adresowany do osób, które pragną budować swoją siłę i żyć pełnią życia.

Najnowsze publikacje

Cykl filmów: Strefa nieograniczonych możliwości

Oto otwieram strefę nieograniczonych możliwości i zapraszam Cię do niej. Jeśli czujesz, że Twoja stara tożsamość Cię ogranicza i przeczuwasz…

Na czym polega medycyna alternatywna/niekonwencjonalna?

Klasyczne pojmowanie leczenia praktykowane przez zachodnie służby zdrowia każe nam patrzeć na organizm wybiórczo.

Na czym polega medycyna holistyczna?

Klasyczne pojmowanie leczenia praktykowane przez zachodnie służby zdrowia każe nam patrzeć na organizm wybiórczo.

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj najnowsze informacje o nowych sesjach czy warsztatach! Zawsze coś ciekawego!

    Brak produktów w koszyku.