Każdy z nas jest czymś więcej niż swoje ciało. Nie jesteśmy także tylko swymi emocjami lub myślami. Ani przeżyciami. Także nie przekonaniami. Kim więc jesteśmy?

Przeważnie w gonitwie codzienności nie zastanawiamy się nad tym. Czasem podążamy za tym, co dyktują nam ciało, emocje, umysł. Najczęściej jednak tego nie słyszymy lub to ignorujemy. Tak czy inaczej, nie często zdarza się, że rzeczywiście jesteśmy świadomi siebie. Kiedy zbytnio oddalamy się od siebie, doświadczamy sytuacji konfliktowych np. choroby. Wówczas stajemy przed wyborem: zmieniam moje życie lub pozwalam, by życie zmieniło mnie.

Naturalnym i pierwotnym stanem człowieka jest bycie zdrowym, szczęśliwym, spełnionym. Wszystko to, co odbiega w naszym życiu od tego standardu jest – nienaturalne. Korzenie człowieka wywodzą się z Natury. Jej prawa są jednakowe dla wszystkich stworzeń, wszystko w Naturze dąży do harmonii, zdrowia i do utrzymania życia. Kiedy do Niej wracamy, natychmiast dajemy sobie przyzwolenie na zadziałanie jej praw w nas i wracamy do Siebie w równowadze.

Zapraszam w tę podróż… naturalnie do siebie.

Proces coachingu świadomości może stanowić uzupełnienie konwencjonalnego leczenia i doskonale je wzbogaca. Oznacza to, że nigdy go nie zastępuje.

Coaching świadomości bazuje na holistycznej wiedzy o człowieku i absolutnie nie zajmuje się diagnozowaniem chorób, ani ich leczeniem w konwencjonalnym rozumieniu.

Jest to jednak proces, którego siła oddziaływania jest ogromna, a pozytywne efekty niekiedy trudne do racjonalnego wyjaśnienia.

Wyobraźmy sobie...

…wędrówkę gościńcem, który bywa raz mniej, a raz bardziej wygodny. Czasem to, co na nim spotykamy daje nam radość, czasem nuży, a czasem przeraża. Jednak zawsze udaje się nam pokonać kolejny jego odcinek i iść dalej. I oto nagle dochodzimy do swojej prywatnej ściany. Nie da się  jej wyminąć, obejść. Trzeba zatrzymać się i znaleźć sposób, by móc ruszyć dalej. Właśnie o tym jest to, czym się zajmuję… i o tym, jak ze słabości uczynić swą siłę.

Moją wizją jest wprowadzenie w świat świadomości i zainspirowanie ludzi do bycia twórcami swoich spełnionych żyć, do zaprzestania bycia ofiarą i pasywnym konsumentem „rzeczywistości”.

Sukces jest osiągalny dla każdego, a zmiana może nastąpić błyskawicznie, jeśli się wie jak ją uruchomić!

Jak pracuję? Ze świadomością Klienta!

W pracy z Klientem kieruję się nabytą wiedzą i intuicją. Kieruję energię spotkania na rozwiązanie, a nie szukanie problemów. Procesy są intensywne, działają jak laser.

Relacje jednego z Klientów doskonale obrazuje moją pracę:

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj najnowsze informacje o nowych sesjach czy warsztatach! Zawsze coś ciekawego!

    Brak produktów w koszyku.