Filmy

Podcast – Jak pokonać stres i być zdrowym?

PODCAST: Jak pokonać stres i być zdrowym? – mówi Joanna Stawicka

1. Jak strach wpływa na nasze zdrowie?
2. Jaki związek ze stresem mają coraz częstsze choroby autoimmunologiczne?
3. Jak pokonać stres?

Kim jest Joanna Stawicka?

Jest coachem świadomości. Towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania i osobistej transformacji. Kształciła się u najlepszych specjalistów medycyny niekonwencjonalnej na świecie. Styl i metodę pracy stworzyła na podstawie długoletnich doświadczeń i osobistej praktyki. Wszystko, czym teraz się zajmuje, sprawdziła w swoich osobistych doświadczeniach, w swoim życiu. Pomaga odnaleźć w sobie siłę, akceptację oraz poczucie własnej wartości. W swojej pracy łączy to, co znane z tym, co nieznane, świadome z nieświadomym, logiczne i intuicyjne, duchowe z odkryciami naukowymi.

Zaprasza Klienta w jego wewnętrzną podróż. Przekonuje, że ludzki umysł, serce i świadomość, mogą dokonywać niezwykłych zmian na poziomach fizjologicznym, biochemicznym, emocjonalnym, mentalnym, społecznym i innych. Twierdzi, że cuda są cudami tylko za pierwszym razem.

Wprowadza w świat świadomości i inspiruje klienta do bycia twórcą swojego spełnionego życia, do zaprzestania bycia ofiarą i pasywnym konsumentem „rzeczywistości”.
Sukces jest osiągalny dla każdego, a zmiana może nastąpić błyskawicznie, jeśli tylko wiemy, jak ją uruchomić.

Termin konsultacji należy ustalać telefonicznie: 692 383 065

Źródło: http://hipoalergiczni.pl

Brak produktów w koszyku.