Filmy

Podcast – Jak z sukcesem wprowadzać zmiany?

PODCAST: Jak z sukcesem wprowadzać zmiany? – mówi Joanna Stawicka

1. Czy nowy rok to dobry moment na postanowienie zmian?
2. Jakie są przyczyny nałogów, z którymi chcemy skończyć?
3. Jakie podstawowe błędy popełniamy przy próbie podejmowania zmiany?
4. Czy zmiana może być prosta?
5. Co zrobić, żeby nam się udało?
6. Po czym rozpoznać, czy zmiana jest dla mnie dobra i nie wynika z presji otoczenia?

Kim jest Joanna Stawicka?

Jest terapeutką, coachem świadomości. Towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania i osobistej transformacji. Kształciła się u najlepszych specjalistów medycyny niekonwencjonalnej na świecie. Styl i metodę pracy stworzyła na podstawie długoletnich doświadczeń i osobistej praktyki. Wszystko, czym teraz się zajmuje, sprawdziła w swoich osobistych doświadczeniach, w swoim życiu.

Pomaga odnaleźć w sobie siłę, akceptację oraz poczucie własnej wartości. W swojej pracy łączy to, co znane z tym, co nieznane, świadome z nieświadomym, logiczne i intuicyjne, duchowe z odkryciami naukowymi. Zaprasza Klienta w jego wewnętrzną podróż. Przekonuje, że ludzki umysł, serce i świadomość, mogą dokonywać niezwykłych zmian na poziomach fizjologicznym, biochemicznym, emocjonalnym, mentalnym, społecznym i innych.

Twierdzi, że cuda są cudami tylko za pierwszym razem. Wprowadza w świat świadomości i inspiruje klienta do bycia twórcą swojego spełnionego życia, do zaprzestania bycia ofiarą i pasywnym konsumentem „rzeczywistości”. Sukces jest osiągalny dla każdego, a zmiana może nastąpić błyskawicznie, jeśli tylko wiemy, jak ją uruchomić.

Termin konsultacji należy ustalać telefonicznie: 692 383 065

Źródło: http://hipoalergiczni.pl

Brak produktów w koszyku.